برای آنهایی که یالثارات 8 اردیبهشت رو خواندن...

این پست رو برای اونایی می نویسم که هفته نامه یالثارات الحسین چهارشنبه 14 اردیبهشت رو خوندن(تیتر:برای شهدای مظلوم هشت ماه جنگ نرم) و همچنین اونایی که درخواست کرده بودن نحوه شهادت داش حسام رو بنویسم.

مزار شهید:قطعه 27 ردیف 84 شماره 14

اول باید تشکر کنم از هفته نامه یالثارات(نویسنده:محمد صالح مفتاح)به خاطر اینکه این شهدا رو از غریبی در آورد،اما گله ای هم هست آنهم اینکه واقعه شهادت امیر حسام ذوالعلی رو نگفته بلکه با نوشته ی خود اینطور نشان می دهد که انگار او زیر دست و پا و یا در درگیری خیابانی به شهادت رسیده. حال که اینطور نیست!

اما شرح واقعه:

امیر حسام در فردای روز راهپیمایی 9 دی یعنی پنج شنبه ١٠/١٠/٨٩ در حالی که از دانشگاه به سمت محل کار خود(شغل او:پاسدار=حفاظت فرودگاه)با موتور شخصی در حال حرکت بوده،طبق یک فراخوان به سمت ماموریتی اعزام میشود که در این حال توسط یک پژو 206 در اتوبان شیخ فضل ا... زیر گرفته می شود (که عمدی بودن این برخورد توسط شاهدین مورد تایید قاضی رسیده)

لازم به ذکر است که او چندین ماموریت مهم رو قبل و بعد از انتخابات انجام داده و به خاطر آن تشویق شده و از طرفی چندین بار مورد تهدید قرار گرفته!

به دلیل مسائل حفاظتی و همچنین در جریان بودن پرونده و روند تحقیقات،بیشتر از این نمیتونم بنویسم.همین را هم بعد از اجازه از پدر آن شهید که برای من اسوه ی صبر است نوشتم.

پرونده ی او در حال بررسی است.امید آن میرود با همکاری دادستانی و نیروی انتظامی قاتل این شهید بزرگوار شناسایی شود تا شاید اندکی از غم خانواده او بکاهد.

/ 24 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
همت

ممنون که خبر دادید شرکت در بزرگداشت ایشان وظیفه است کاش بیشتر اطلاع رسانی میکردید

میثم

چه خبر آپم آپ کن و سه تا آپ اخر منم بخون بد نیس تا بعد بدرود

همت

کاملا در جریان قضیه ذوالعلی هستم خدا به خانوادهش صبر بده

حوزه علمیه ولی عصر

بسم الله الرحمن الرحیم سلام علیکم. وبلاگ خوب و پر محتوایی بود به وبلاگ ما یعنی وبلاگ حوزه علمیه ولی عصر(قنبر علی ره) از توابع مدرسه مروی هم بیایید این وبلاگ مطالب جدید کلاس های اخلاقی را بروز می کند بخصوص مطالب آیت الله خسرو شاهی و همچنین این وبلاگ آماده پاسخگویی هرگونه شبهه دینی یا غیره را دارد . منتظرتان هستیم اگر قصد تبادل لینک دارید ما را با نام پاسخ به شبهات حوزه علمیه ولی عصر لینک کنید و سپس بگویید که ما با چه نامی لینکتان کنیم . در مورد مطالبمان هم نظر بدهید امیدوارم سطح روابط وبلاگ ما و شما بیشتر بشود. یاعلی ومن الله التوفیق و علیه التکلان

پیمان

سلام،پس کی میخوای سایتو به روز کنی هان؟ هر سری میام همین مطالبه، یعنی که چی؟ این کارا چه معنی میده؟[نیشخند] انشاا... همیشه موفق باشی التماس دعا یاعلی.[خداحافظ]

زینب

نیمه شب تابوت را برداشتند بار غم بر سینه ها بگذاشتند هفت تن دنبال یک پیکر روان وز پی آن هفت تن هفت آسمان ظاهرا تشیع یک پیکر ولی باطنا تشیع زهرا و علی شهادت زهرای مرضیه بر شما تسلیت

گمنام

با مطلب "کمی بصیرت" آماده پذیرایی هستیم... اگر مایل به تبادل لینک هستید نیز در خدمتتون هستیم شهادت نصیبتون...

xavi

salam agha hamed nagofte boodi too persianblog webi lag daria eivalla khosham oomad age hanooz miai inja beroozesh kon

با بصیرت

سلام، برادر مومن و انقلابی. کاش از شهدای واقعی مثل خواهرزاده میرحسین موسوی که در ماه حرام ( محرم) توسط خودروی تویوتا لندکروز هدف گلوله قرار گرفت و هیچ کس هم دنبال خونخواهی اش نتوانست برود! می نوشتی. او هم سید اولاد پیامبر بود. هم در منطقه ای دور از تظاهرات به شهادت رسید . هم با گلوله ( و نه با تصادف! ) شهید شد و هم جرمش این بود که خواهر زاده میرحسین است